Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
przemonik
Member
Od: 09.2010
Offline
#
10734
10.09.2014, 21:37
Chciałem zabrać znajomych na mecz, jednak są nietutejsi. Czy w związku z tym, jest możliwość zakupu biletu w kasie podając dane tych osób, nie mając ze sobą kart kibica? (mają karty kibica, ale ja nie mam ich ze sobą)
Z góry dzięki za odp!
przemonik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przemonik
Znajdź inne posty napisane przez przemonik