Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Marokino
Member
Od: 02.2007
Offline
#
10731
10.09.2014, 21:14
palikot
napisał(a):
Za późno. Na E22,23,24,25 full.
E21/26 nie jest prowadzona sprzedaż.
Zostało tylko G1 250 ok miejsc.
Jest prowadzona sprzedaż...Wczoraj rano kupiłem bilet na E26.
Marokino
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marokino
Znajdź inne posty napisane przez Marokino