Mario Nh napisał(a):

|
Z tego co widzę to niestety, większość jednomeczowców już zdążyła zakupić bilet. Szkoda, że nie zabrakło dla nich.
|
eee na pewno ktoś jeszcze rozważa zakup w przyszłym tygodniu lub w dniu meczu
mnie bardzo cieszy że kasa klubu się bogaci, jednak z drugiej martwi że są mecze z Legią które mogły by przyciągnąć nawet i 40 tyś widzów (przy dobrej promocji meczu), ale na większość spotkań to jednak nie spodziewałbym się wyniku ponad 17-18 tyś. Może lider na dłużej by coś zmienił?