Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10727
Stary 10.09.2014, 19:55
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Z tego co widzę to niestety, większość jednomeczowców już zdążyła zakupić bilet. Szkoda, że nie zabrakło dla nich.
eee na pewno ktoś jeszcze rozważa zakup w przyszłym tygodniu lub w dniu meczu

mnie bardzo cieszy że kasa klubu się bogaci, jednak z drugiej martwi że są mecze z Legią które mogły by przyciągnąć nawet i 40 tyś widzów (przy dobrej promocji meczu), ale na większość spotkań to jednak nie spodziewałbym się wyniku ponad 17-18 tyś. Może lider na dłużej by coś zmienił?
Odpowiedz cytując