Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28146
Stary 10.09.2014, 18:55
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Przeczytałeś chociaż ten tekst czy zgadujesz co tam jest? Moze czytanie ze zrozumieniem jest dla ciebie za trudne.

Cytat:
Przypominam sobie, jak w tym okresie skwitowałem kolegę, który uważał, ze przesadzam: “Zobaczysz, któregoś dnia to francuscy hydraulicy będą szukali pracy w Polsce.” Mówiłem to, opierając się na osobistym doświadczeniu z Polską i obserwacjach dynamiki gospodarczej w tym kraju – zwłaszcza w porównaniu z rokującym bardzo źle stanem gospodarki francuskiej – na domiar niepokojącej sytuacji politycznej. Polityczna codzienność, zwłaszcza dzisiaj, potwierdza moje przewidywania i utwierdza mnie w tym przekonaniu. Ja sam zaczynam myśleć o przeprowadzce do Polski.


Teraz wisienka na torcie ->
Cytat:
To pozwala mi wrócić do pierwotnej hipotezy: niebawem to Francuzi zaczną przyjeżdżać do Polski, żeby pracować przy naprawianiu rur.
Po tych zdaniach nie ma co dalej tego czytać ... Takich głupot dawno nie czytałem

Cytat:
I wreszcie, Polacy mogą się uważać za szczęściarzy: udało im się wybrać polityków, którzy nie zaszkodzili jakoś specjalnie społeczeństwu obywatelskiemu.
Ostatnio edytowane przez heoij : 10.09.2014 o godz. 19:08.