Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28141
Stary 10.09.2014, 18:30
york09 napisał(a):Wyświetl post
Jean-Paul OURY: “Dlaczego chcę zostać Polakiem?”

"Polska to jedyny kraj w Europie, gdzie wzrost PKB osiągnął w tym roku wyjątkowe 3% – jest wyższy niż zakładany w ustawie budżetowej. Przypomnijmy, że Polsce udało się utrzymać dodatni wzrost również w czasie światowego kryzysu, a także – że wzrost PKB ma przyspieszyć w 2015 r. do 3,8%, a w latach 2016-2017 do 4,3%.
W tym samym okresie gospodarka francuska jest od dwóch lat w stagnacji: w skali kraju przekroczono próg 3 milionów bezrobotnych, zadłużenie sięga 2 000 mld euro, a deficyt publiczny stale się pogłębia....."

Całość tutaj
http://wszystkoconajwazniejsze.pl/je...stac-polakiem/
Bzdety.
Ja tam wolę na razie zarabiać we Francji. I jeżdżę tam kilka razy w roku na delegację.
Choć rzeczywiście Francuzom żyje się teraz trochę trudniej niż kilka lat temu to i tak ich kryzys jest naszą super koniunkturą.
I żaden z Francuzów, z którymi rozmawiałem o warunkach pracy i płacy w Polsce nie chciał sie ze mną zamienić.
Pewnie z jakimiś głupkami gadam.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....