Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68694
Stary 10.09.2014, 17:40
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Brakuje środka pomocy , Stilic i Garguła na cały sezon to za mało . Powinni wypełnić luke po Chrapku
od tego jest zimowe okno aby uzupełnić braki, obecna kadra to kadra do zimy. Inna sprawa że dodatkowy obrońca to możliwość rotacji Dudk

WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Juz widac, ze facet moze schudnac, bo wyglada jak Choto.
ja w ogóle nie odniosłem takiego wrażenia. Otyły to był Boukhari jak do nas przychodził, ale nie Guzmics.

Inna sprawa że jeśli u nas 'standardem' obrońcy jest postura typu Kamińskiego.... aż się nasuwa sformułowanie, sorry taką mamy ligę
Odpowiedz cytując