AS82 napisał(a):

|
Brakuje środka pomocy , Stilic i Garguła na cały sezon to za mało . Powinni wypełnić luke po Chrapku
|
od tego jest zimowe okno aby uzupełnić braki, obecna kadra to kadra do zimy. Inna sprawa że dodatkowy obrońca to możliwość rotacji Dudk
WHITE*STAR napisał(a):

|
Juz widac, ze facet moze schudnac, bo wyglada jak Choto.
|
ja w ogóle nie odniosłem takiego wrażenia. Otyły to był Boukhari jak do nas przychodził, ale nie Guzmics.
Inna sprawa że jeśli u nas 'standardem' obrońcy jest postura typu Kamińskiego.... aż się nasuwa sformułowanie, sorry taką mamy ligę