Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
10725
10.09.2014, 16:43
palikot
napisał(a):
Boże ile jeszcze tych idiotycznych postów/rozkmin się pojawi?
Jak chcesz sprzedać karnet i bilet na jedno miejsce np. na A23 miejsce 65 rząd 13
?!!!!!!!!
Pomyślcie że trochę. ilość karnetów zawiera się w liczbie libietow. A liczba biletów jest większa od karnetów, bo otwarto sektory na które nie ma sprzedaży karnetów tylko bilety. Więc dlatego dostępnych karnetów i biletów jest 5414 a nie 7 tys.
Dostępnych miejsc będzie jeszcze ok 1800. Więc max co trafi do sprzedaży to 7200. czyli łącznie ok 27500
do tego Legia 2000 to jest 29500 + bufor na G3 to jest łącznie 30700 do tego sektory Vip których nie ma w normlanej sprzedaży sektor szkolny i E16 i skyboxy. Łącznie 33 326
Nara
Dla niektórych to graniczy z wiedzą tajemną a jest to tylko i wyłącznie matematyka plus odrobina logiki
rafkur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafkur
Znajdź inne posty napisane przez rafkur