Zakładam, że Smuda jeszcze na niego nie postawi, bo widać gołym okiem, że ma pewne braki w figurze, które przenoszą się zapewne za kondycję... Tylko czy lekko zdziadziały (Rumun) Węgier może być gorszy od Czekaja? Szczerze wątpię
Pomyliłem narodowość...