Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10723
Stary 10.09.2014, 13:53
hehehehe napisał(a):Wyświetl post
zeszło już około 19500 biletów, zostało jeszcze wolnych miejsc ok 7tys (5414bilety+1578karnet) gdy dodamy 2tys dla 7egii to na meczu będzie max 30tys ludzi.
Boże ile jeszcze tych idiotycznych postów/rozkmin się pojawi?
Jak chcesz sprzedać karnet i bilet na jedno miejsce np. na A23 miejsce 65 rząd 13?!!!!!!!!
Pomyślcie że trochę. ilość karnetów zawiera się w liczbie libietow. A liczba biletów jest większa od karnetów, bo otwarto sektory na które nie ma sprzedaży karnetów tylko bilety. Więc dlatego dostępnych karnetów i biletów jest 5414 a nie 7 tys.
Dostępnych miejsc będzie jeszcze ok 1800. Więc max co trafi do sprzedaży to 7200. czyli łącznie ok 27500
do tego Legia 2000 to jest 29500 + bufor na G3 to jest łącznie 30700 do tego sektory Vip których nie ma w normlanej sprzedaży sektor szkolny i E16 i skyboxy. Łącznie 33 326
Nara
Ostatnio edytowane przez palikot : 10.09.2014 o godz. 13:57.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując