Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10714
Stary 09.09.2014, 22:43
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobrze!!!

Może niektórzy zrozumieją, że Legia to nie jedyny mecz na R22. Wielka gorączka, wielki żal jak to się nie opłaca jechać odnowić KK przed meczem. Jeździć dwa razy. Uświadomcie sobie, że nawet jakby można było odnawiać KK przez Internet 90% narzekaczy i komentatorów zrobiła by to tylko przed meczem z Legią. Taka prawda.
Uspokój się. Daj kibicom L możliwość obejrzenia ich drużyny na R22 z trybun gospodarzy
Odpowiedz cytując