Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wiernyNH1906
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10713
Stary 09.09.2014, 21:31
@palikot: jak trzeba to sie złapiemy za bary sektor D to tak jak pisał kolega na poprzedniej stronie ma fajny klimat, jeżeli chcesz śpiewać śpiewasz, chcesz zrobić sobie przerwe to ją robisz, widać ze są tam osoby które maja kilkadziesiąt lat i kiedyś brali udział w aktywnym dopingu na X, ale z wiekiem sił ubywa a chęci są. Dobra lecimy do 30 tys i w poniedzialek maksymalnie ma być info ze bilety wszystkie poszły, także do kas i robimy piekło!!
Odpowiedz cytując