@palikot: jak trzeba to sie złapiemy za bary

sektor D to tak jak pisał kolega na poprzedniej stronie ma fajny klimat, jeżeli chcesz śpiewać śpiewasz, chcesz zrobić sobie przerwe to ją robisz, widać ze są tam osoby które maja kilkadziesiąt lat i kiedyś brali udział w aktywnym dopingu na X, ale z wiekiem sił ubywa a chęci są. Dobra lecimy do 30 tys i w poniedzialek maksymalnie ma być info ze bilety wszystkie poszły, także do kas i robimy piekło!!