Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 09.09.2014, 20:19
Mamy rachunki do wyrownania z Zawisza, ktory akurat nic nie gra ale pewnie na Nas sie zepnie. Licze na podobne spotkanie jakie widzielismy w Szczecinie. Ciekawe jak sie zaprezentuje Czekaj, dawno nie grał i nie jest w rytmie meczowym. Licza sie tylko 3 punkty, gramy bardzo dobrze i takie mecze trzeba wygrywac.
Odpowiedz cytując