|
Mamy rachunki do wyrownania z Zawisza, ktory akurat nic nie gra ale pewnie na Nas sie zepnie. Licze na podobne spotkanie jakie widzielismy w Szczecinie. Ciekawe jak sie zaprezentuje Czekaj, dawno nie grał i nie jest w rytmie meczowym. Licza sie tylko 3 punkty, gramy bardzo dobrze i takie mecze trzeba wygrywac.
|