IncognitoTSW napisał(a):

|
No tak, ale z drugiej strony boiska mógłby je wykonywać Sarki jak jest na boisku.
|
Czy tylko ja zauważyłem, że 90% dośrodkowań Sarkiego leci na wysokości kolana i jest wybijana przez pierwszego obrońce w którego ta piłka trafi?