Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68674
Stary 08.09.2014, 12:58
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Ba. Teraz to ma sens. Ale Brasilia IMO był lepszy niż Sarki, znacznie.

Był lepszy, to fakt. Jego pech polegał na tym, że był przymierzany na następce Kosowskiego, od którego był trzy razy gorszy )
Odpowiedz cytując