Najnowsze sondaże dosyć ciekawe. Nawet nie w kontekście powrotu PO na lidera sondaży dzięki "efektowi Tuska", a w kontekście zjedzenia przystawek przez PiS. W momencie, gdy PiS łączył się z groszowymi przystawkami (2-6% łącznie wg. różnych sondaży) przepowiadałem, że raczej czeka ich los SO-LPR, które zostaną przeżute i zjedzone, ale nie będą generowały wartości dodanej dla PiS-u finalnie w wyborach parlamentarnych. To właśnie zaczyna się potwierdzać, bo nagle rozmył się ten handicap i nie ma po nim ani śladu.
http://300polityka.pl/news/2014/09/0...iadomosci-tvp/
Sondaż TNS Polska dla TVP
Sondaż HH dla "Rzepy"
Dodajmy to tego obronienie 3 mandatów senatorskich przez PiS oraz wybory samorządowe ze niewiele ponad 2 miesiące. Będzie ciekawie i wyrównanie, a w kilku miastach (Kraków, Łódź, czy Poznań) może być walka łeb w łeb.
PS. Wyników KNP nie komentuję, ale dla mnie oni toną, a za moment będą umierać, jak nic tam się nie zmieni.