Gwiaździsty napisał(a):

|
Za Smoleńsk powienien siedzieć w pierdlu i może kiedyś uda się go wyłuskać spod kurateli Niemiec i posadzić.
|
Co Ci się o Antku wspomniało? Antoś to w Tworkach , a nie w pierdlu.
Gwiaździsty napisał(a):

|
Znowu zaczęli fałszować :
|
Masz rację dlatego na śląsku i Mazowszu PIS wygrał.