Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28119
Stary 08.09.2014, 07:21
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Za Smoleńsk powienien siedzieć w pierdlu i może kiedyś uda się go wyłuskać spod kurateli Niemiec i posadzić.
Co Ci się o Antku wspomniało? Antoś to w Tworkach , a nie w pierdlu.

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Znowu zaczęli fałszować :
Masz rację dlatego na śląsku i Mazowszu PIS wygrał.
Ostatnio edytowane przez york09 : 08.09.2014 o godz. 07:26.