Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#569
Stary 07.09.2014, 19:17
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ale właśnie problem w tym że oni sami nie chcą. Przecież nieoficjalnie wielu piłkarzy to mówiło - że właściciel woli 1 ligę bo mu to pasuje.

Jak inaczej można rozpieprzyć 10 czy 15 pkt przewagi ?
można stracić, tak jak np my grając w tym roku na wiosnę, przegrywaliśmy z kim popadnie

myślę że właściciel Termaliki chce kiedyś zagrać w ekstraklasie, ale chce się do tego odpowiednio przygotować. Tak bym to wytłumaczył. Nie wierzę w to że nie ma marzeń, a ekstraklasa to jednak sporo więcej kasy, a organizacyjnie nie ma wielkich zmian.
Odpowiedz cytując