Kocur napisał(a):

Ale właśnie problem w tym że oni sami nie chcą. Przecież nieoficjalnie wielu piłkarzy to mówiło - że właściciel woli 1 ligę bo mu to pasuje.
Jak inaczej można rozpieprzyć 10 czy 15 pkt przewagi ?
|
można stracić, tak jak np my grając w tym roku na wiosnę, przegrywaliśmy z kim popadnie
myślę że właściciel Termaliki chce kiedyś zagrać w ekstraklasie, ale chce się do tego odpowiednio przygotować. Tak bym to wytłumaczył. Nie wierzę w to że nie ma marzeń, a ekstraklasa to jednak sporo więcej kasy, a organizacyjnie nie ma wielkich zmian.