Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#567
Stary 07.09.2014, 16:46
A ja bym chciał aby Termalika awansowała. Choćby na 1 sezon. Długo o to walczą, a to jak jest ten klub budowany, powinien być wzorem dla większości pierwszoligowców. Stabilny finansowo i solidny sportowo. A i zawsze to drużyna z naszego regionu. Lepsze to niż jeździć do Olsztyna czy Gdyni. Zresztą pewnie większość chłopaków tam marzy o grze w Wiśle (choćby Kamiński ) i jakiś talent mógłby do nas później trafić, po dobrej grze w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując