Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1464
Stary 07.09.2014, 16:44
Może nie tyle pytanie komórkowe co gmailowe


Zawsze jak wysyłam maila używając aplikacji gmail na telefonie (android) dostaję na maila duplikat tej wysłanej wiadomości.


Da się wyłączyć takie duplikowanie? Potem tylko skrzynkę czyszczę co chwile bo się wątki gubią.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując