Może nie tyle pytanie komórkowe co gmailowe
Zawsze jak wysyłam maila używając aplikacji gmail na telefonie (android) dostaję na maila duplikat tej wysłanej wiadomości.
Da się wyłączyć takie duplikowanie? Potem tylko skrzynkę czyszczę co chwile bo się wątki gubią.