Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#566
Stary 07.09.2014, 13:24
Kocur napisał(a):Wyświetl post
I znowu jak co roku Termalica z wielką przewagą na czele tabeli - ciekawe czy tym razem też im się odechce i na wiosnę przerżnął co drugi mecz
Zapewne Zagłębie wejdzie, a kto drugi to nie mam pojęcia.
Na chłopski rozum to ktoś z dużego/ dość dużego miasta i dosyć mocny finansowo tylko nikogo takiego nie widać (Widzew, GKS, Stomil, śledzie). Ale może w zimie komuś niespodziewanie spadnie manna z nieba?
Nie wierzę w ekipy typu Termalica, Ząbki, Grudziądz... każdy wie dlaczego Termalica jakby chciała to już 2x by awansowała (chociaż za Moskala jak straciła awans w przedostatniej kolejce w 90+ bo im bramkarz rywali strzelił może chciała) więc nie wierzę, że tym razem będą grać na 100% do końca.
Ostatnio edytowane przez arti : 07.09.2014 o godz. 14:00.
Odpowiedz cytując