Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2574
Stary 07.09.2014, 05:53
dawiss napisał(a):Wyświetl post
Czy Smudzie poszlo tak zle z repra? Mozna to oceniac przez pryzmat wyobrazni o tym jaka to jestesmy potega albo przez pryzmat tego jak wiodlo sie jego nastepcom...
Zajechani fizycznie gracze przed turniejem, błędy taktyczne z Grecją i Czechami. Nie wiedział jak ich przygotować, a potem nie wiedział jak reagować jak kiedy szło nie tak. Poza tym raczej w porządku.
Skorżę oceniam w tym kontekście podobnie jak Ty tym bardziej, że ma już doświadczenie z tego rodzaju pracy.
Ostatnio edytowane przez arti : 07.09.2014 o godz. 05:55.
Odpowiedz cytując