Pytanie - jest nadzieja, że w dzień meczu z Legią będą jeszcze bilety? Chciałbym obejrzeć mecz ze znajomymi z b. daleka (ok. 700km) a nie mają jeszcze kart kibica - a wiadomo, że przejechać 700km w jedną i drugą tylko po to, by wyrobić kartę i kupić bilet to nie jest dobry biznes. I jeśli tak to na jakich sektorach najprawdopodobniej zostaną wolne miejsca? I czy mając karnet można dodatkowo wykupic bilet na inne miejsce? Idąc na mecz ze znajomymi fajnie by było siedzieć obok nich
