Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7984
Stary 06.09.2014, 15:33
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Wolfy, jak sugerujesz, ja tam o niczym do tej pory nie słyszałem, bo nie ma sie co dziwić że UFA bierze kasę za znalezienie sponsora, ale fakt że bierze też kasę za to że znajdzie go kto inny, to istne kuriozum. Poza tym to UFA wzieło się też za system biletowy, który nie działa.
Pisało już o tym dawno temu SKWK. Każdy mógł przeczytać. Oni - bez względu na to czy się z nimi zgadzasz, czy nie - mają zwykle informacje wzięte z klubu. Umowę określono mianem "skandaliczna" nie bez powodu, ale jak widzę na niektórych dopiero teraz przyszło otrzeźwienie. Lepiej późno niż wcale.

Poza tym nikt nigdy nie twierdził, że Bednarz działał sam, że funkcjonował w próżni. Wiele osób stwierdzało, że nie działa w interesie Wisły, czego rezultaty zresztą widać. Nie zwalnia go to bynajmniej z odpowiedzialności, ponieważ był zatrudniony jako prezes klubu i to na jego korzyść miał pracować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.09.2014 o godz. 15:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując