Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
manolo1906
Member
Od: 04.2011
Offline
#
10637
06.09.2014, 13:08
Byłem około południa , ogonek na 20 minut stania , 3 kasy otwarte. Kupowałem na F 2/5 sektora już zajęta. Bilet za 5 zł dla żony miło mnie zaskoczył.
manolo1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do manolo1906
Znajdź inne posty napisane przez manolo1906