Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
manolo1906
Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10637
Stary 06.09.2014, 13:08
Byłem około południa , ogonek na 20 minut stania , 3 kasy otwarte. Kupowałem na F 2/5 sektora już zajęta. Bilet za 5 zł dla żony miło mnie zaskoczył.
Odpowiedz cytując