serek.c2 napisał(a):

|
No dobrze, Franciszek Smuda to lep na piłkarzy, tylko dzięki jego trenerskiemu kunsztowi przychodzą tu nowi zawodnicy. Podziękował za dyskusję.
|
Po co ten sarkazm? Dziecinada. Na ten moment nie wyobrażam sobie lepszego dla nas trenera.