Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2560
Stary 06.09.2014, 12:43
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No tak, bo tylko dzięki Jopowi Wisła straciła tamto mistrzostwo... Innych głupich strat punktów w sezonie nie mieliśmy.

Stilic przyszedł dzięki Smudzie - zgoda. Dudkę do powrotu namówił Brożek, Brożek z kolei przyszedł bo innych opcji zwyczajnie nie miał, a w Wiśle czuje się najlepiej. Sadloka - jak niedawno przyznał Smuda - zaproponował jego ojciec...

Owszem, Smuda ładnie to wszystko układa - pełna zgoda. Pisanie jednak na początku sezonu, że Smuda to jakiś magik jest naiwne. Pokazał to ubiegły sezon.
Nie, nie tylko przez Jopa, ale jedna główka mniej i inaczej tamten sezon był odbierany. Takich momentów zwrotnych w naszej historii było wiele. Równie dobrze gdyby Boukhari nie strzelił cracovii gola to Maaskant by poleciał, a z kolei gdyby Misiek nie rzucił nożem w meczu z Parmą to byśmy za 2 kadencji Smudy grali o ligę mistrzów, a tak mieliśmy banicję...

ojciec Sadloka przyszedł do Smudy, no tak to nie to samo co by sam Sadlok przyszedł do Smudy

Nikt nie pisze że Smuda to magik, choć 'piłkarskie cuda' zdarza mu się czynić. I fakt że to najlepszy trener dla Wisły na te czasy. Wiosna pokazała nie tyle warsztat Smudy, co naszą wąską kadrę i ile znaczą dla Wisły kibice (a raczej ich brak).

Smudzie trzeba dawać dużo zaufania, choćby dlatego aby nie brał do siebie takich wybryków http://11.storage2.sportowefakty.pl/...8_06932715.jpg
a pewnie wiele osób na trybunach dalej żyje w przekonaniu że Smuda to zdrajca i powinien z Wisły wyp*****.
Odpowiedz cytując