|
No tak, bo tylko dzięki Jopowi Wisła straciła tamto mistrzostwo... Innych głupich strat punktów w sezonie nie mieliśmy.
Stilic przyszedł dzięki Smudzie - zgoda. Dudkę do powrotu namówił Brożek, Brożek z kolei przyszedł bo innych opcji zwyczajnie nie miał, a w Wiśle czuje się najlepiej. Sadloka - jak niedawno przyznał Smuda - zaproponował jego ojciec...
Owszem, Smuda ładnie to wszystko układa - pełna zgoda. Pisanie jednak na początku sezonu, że Smuda to jakiś magik jest naiwne. Pokazał to ubiegły sezon.
|