Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2557
Stary 06.09.2014, 12:17
No tak, bo tylko dzięki Jopowi Wisła straciła tamto mistrzostwo... Innych głupich strat punktów w sezonie nie mieliśmy.

Stilic przyszedł dzięki Smudzie - zgoda. Dudkę do powrotu namówił Brożek, Brożek z kolei przyszedł bo innych opcji zwyczajnie nie miał, a w Wiśle czuje się najlepiej. Sadloka - jak niedawno przyznał Smuda - zaproponował jego ojciec...

Owszem, Smuda ładnie to wszystko układa - pełna zgoda. Pisanie jednak na początku sezonu, że Smuda to jakiś magik jest naiwne. Pokazał to ubiegły sezon.
Odpowiedz cytując