Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2548
Stary 06.09.2014, 05:57
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No bo się nie znasz.

On jest zajebistym trenerem i mocno średnim selekcjonerem
Różnica jest zasadnicza.

Jak tylko ktoś inny będzie Smudzie wybierał piłkarzy i kazał mu ich trenować to będzie dobrze

Ja ogólnie jestem ciekaw jak zagramy po przerwie na reprezentacje, bo nasze mecze po tego typu przerwach z reguły wyglądały miernie.
Więc co się stało wiosna?
Odpowiedz cytując