Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
2548
06.09.2014, 05:57
s1mone
napisał(a):
No bo się nie znasz.
On jest zajebistym trenerem
i mocno średnim selekcjonerem
Różnica jest zasadnicza.
Jak tylko ktoś inny będzie Smudzie wybierał piłkarzy i kazał mu ich trenować to będzie dobrze
Ja ogólnie jestem ciekaw jak zagramy po przerwie na reprezentacje, bo nasze mecze po tego typu przerwach z reguły wyglądały miernie.
Więc co się stało wiosna?
arti