wiesniak84 napisał(a):

Zaraz, zaraz to posiadanie swojego zdania to juz dopierdalanie sie na sile ? Smuda jest dla mnie chujowym trenerem i tyle.
|
No bo się nie znasz.
On jest zajebistym trenerem i mocno średnim selekcjonerem

Różnica jest zasadnicza.
Jak tylko ktoś inny będzie Smudzie wybierał piłkarzy i kazał mu ich trenować to będzie dobrze
Ja ogólnie jestem ciekaw jak zagramy po przerwie na reprezentacje, bo nasze mecze po tego typu przerwach z reguły wyglądały miernie.
Marzy mi się wygrana z Zawiszą, a potem Legią i tak z 6 pkt. przewagi. Ale by się warszawskie pismaki obsrały. A powiem, że jest to scenariusz dość realny, zważywszy, że Zawisza jest najgorzej grającą drużyną naszej ligi w tym sezonie, a z Legią gramy u siebie

Ale znając życie z Zawiszą wtopimy albo zremisujemy (bo my lubimy sobie utrudniać), a potem Legii włożymy trójkę. Tak obstawiam - może nos mnie myli, ale coś czuję, że w końcu pęknie ten warszawski balon. Tak samo czuje, że z Zawiszą damy dupy po całości
