Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2547
Stary 06.09.2014, 00:13
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Zaraz, zaraz to posiadanie swojego zdania to juz dopierdalanie sie na sile? Smuda jest dla mnie chujowym trenerem i tyle.
No bo się nie znasz.

On jest zajebistym trenerem i mocno średnim selekcjonerem
Różnica jest zasadnicza.

Jak tylko ktoś inny będzie Smudzie wybierał piłkarzy i kazał mu ich trenować to będzie dobrze

Ja ogólnie jestem ciekaw jak zagramy po przerwie na reprezentacje, bo nasze mecze po tego typu przerwach z reguły wyglądały miernie.

Marzy mi się wygrana z Zawiszą, a potem Legią i tak z 6 pkt. przewagi. Ale by się warszawskie pismaki obsrały. A powiem, że jest to scenariusz dość realny, zważywszy, że Zawisza jest najgorzej grającą drużyną naszej ligi w tym sezonie, a z Legią gramy u siebie
Ale znając życie z Zawiszą wtopimy albo zremisujemy (bo my lubimy sobie utrudniać), a potem Legii włożymy trójkę. Tak obstawiam - może nos mnie myli, ale coś czuję, że w końcu pęknie ten warszawski balon. Tak samo czuje, że z Zawiszą damy dupy po całości
Ostatnio edytowane przez s1mone : 06.09.2014 o godz. 00:21.
Odpowiedz cytując