Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68670
Stary 05.09.2014, 17:54
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Ja go bardziej oceniam przez pryzmat pierwszego pobytu w Wiśle, w drugim faktycznie było tak jak piszesz.

Co ciekawe czasem komentatorzy powtarzają bzdurę, że Sarki nie strzelił gola w Wisle a on przecież strzelił w pierwszym sezonie zdaje się z wolnego taką bramkę ładną. Ciekawe dlaczego nie wykonuje już rzutów wolnych.
Pewnie dlatego, że robi to Stilić.
Odpowiedz cytując