IncognitoTSW napisał(a):

Ja go bardziej oceniam przez pryzmat pierwszego pobytu w Wiśle, w drugim faktycznie było tak jak piszesz.
Co ciekawe czasem komentatorzy powtarzają bzdurę, że Sarki nie strzelił gola w Wisle a on przecież strzelił w pierwszym sezonie zdaje się z wolnego taką bramkę ładną. Ciekawe dlaczego nie wykonuje już rzutów wolnych.
|
Pewnie dlatego, że robi to Stilić.