Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68669
Stary 05.09.2014, 17:47
Daj Boże żeby w zimie znalazł się jakiś łoś, który zechce zapłacić cokolwiek - choćby te 100 czy 50 tys. euro za Sarkiego. Bo jakikolwiek chłopak, który ma szybkość, zdrowie, koordynację i dobry charakter bije go na głowę. Zamiast jeździć po Portugaliach wystarczy się rozejrzeć po 1-2 lidze i znajdzie się spokojnie dziesięciu takich, którzy dziś zrobią tyle samo wiatru, a za rok będą 5x lepsi.
Skrzydłowy-obcokrajowiec, który strzelił przez prawie 2 lata 1 gola i miał tyle asyst, że wystarczy palców jednej ręki. Na ch.uj nam tacy stranieri
Odpowiedz cytując