Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68668
Stary 05.09.2014, 14:35
Ja go bardziej oceniam przez pryzmat pierwszego pobytu w Wiśle, w drugim faktycznie było tak jak piszesz.

Co ciekawe czasem komentatorzy powtarzają bzdurę, że Sarki nie strzelił gola w Wisle a on przecież strzelił w pierwszym sezonie zdaje się z wolnego taką bramkę ładną. Ciekawe dlaczego nie wykonuje już rzutów wolnych.
Odpowiedz cytując