Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68667
Stary 05.09.2014, 14:29
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Ba. Teraz to ma sens. Ale Brasilia IMO był lepszy niż Sarki, znacznie.
Zgadza się, drużyna bądź co bądź z nim zdobywała mistrzostwo. Choć jego przyjście za Kosowskiego wywołało wtedy ogromne rozczarowanie.
Nawet w zwykłych statystykach bije Sarkiego na głowę, w jego wieku miał w seniorskich rozgrywkach 16 bramek. Sarki ma 3.

A co do tych fatalnych skrzydłowych to za Cupiała wbrew pozorom nie było ich aż tak dużo. Beznadziejnych napastników było na pęczki, ale skrzydłowych mieliśmy najczęściej niezłej klasy.

btw. nie oceniając klasy sportowej, właśnie Sarki pokazał czemu bardziej zasługuje na gre w Wiśle niż sławienny DG77 http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zajec_z_wisla/
Odpowiedz cytując