Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68662
Stary 05.09.2014, 09:03
Co do Sarkiego, to ja na miejscu Smudy zawsze trzymałbym miejsce dla jednego z 2 Sarki-Donald doskonale nadawaliby się do zmiany tempa i sposobu grania akcji, szukając sobie miejsca w bocznych korytarzach boiska i czekając na piłkę, wtedy mogliby pokazać swoje największe zalety (szybkość i przyśpieszenie), tym bardziej że doskonale widać, że Garguła ma siłę tylko na jakieś 55 minut spotkania i moim zdanie powinien grać on naprzemiennie z Jankowskim, Boguskim (taka mała rotacja w zależności od klasy przeciwnika i prezentowanej formy).
Ostatnio edytowane przez Tasio1906 : 05.09.2014 o godz. 09:18.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując