Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2545
Stary 05.09.2014, 07:08
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
P
Wątek wcześniej- za wszystkie próby el.do LM mieliśmy 2 razy tak naprawdę szanse- 1 z Anderlechtem, 2 z PAO. Z pierwszymi został rozjebany kręgosłup drużyny (sprzedaż Szymkowiaka do Trabzonu), w 2 kontuzje (Błaszczu ze złamaną nogą), Engel (że wcześniej wspomniany grał na prawej obronie) i jebany Riley.

coś Ci się pomyliło bo akurat Szymkowiak grał normalnie z Anderlechtem http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=117690
zostal sprzedany 1,5 roku później. Sprzedano wtedy tylko Kosowskiego, zawieszono Uche, odszedł Kuźba i doszedł do tego fakt 0 wzmocnień.
Odpowiedz cytując