ABGwislakABG napisał(a):

P
Wątek wcześniej- za wszystkie próby el.do LM mieliśmy 2 razy tak naprawdę szanse- 1 z Anderlechtem, 2 z PAO. Z pierwszymi został rozjebany kręgosłup drużyny (sprzedaż Szymkowiaka do Trabzonu), w 2 kontuzje (Błaszczu ze złamaną nogą), Engel (że wcześniej wspomniany grał na prawej obronie) i jebany Riley.
|
coś Ci się pomyliło bo akurat Szymkowiak grał normalnie z Anderlechtem
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=117690
zostal sprzedany 1,5 roku później. Sprzedano wtedy tylko Kosowskiego, zawieszono Uche, odszedł Kuźba i doszedł do tego fakt 0 wzmocnień.