Gdyby miał to wszystko, to zapewne szkółki Chelsea by nie opuścił
Po prostu nasi Haitańczycy nie byli uczeni taktyki, techniki, rozegrania lub też (bardziej prawdopodobna wersja, za którą optuję) patrząc w szczególności na DG77 "rzucali ziarno na kamień bądź ugor".