rafkur napisał(a):

|
Ja bym jednak nie zapominał, że w przypadku Wengera mówimy o kadrze wartej więcej niż pewnie budżet np Kielc czyli miasta chcąc nie chcąc wojewódzkiego. Gdzieś ktoś kiedyś słusznie powiedział - dajcie np Murinho prowadzić powiedzmy Zawiszę i zobaczymy co pokaże.
|
Biorę to pod uwagę, jednak porównywanie osiągnięć z naszej ligi półinwalidów z osiągnięciami z ligi top 3 w Europie mnie dziwi bo tam jest prawdziwa piłka o którą FS nawet się nie otarł (a miałby szansę jakby coś ugrał z reprezentacją albo w XXw. przeskoczył z Widzewa do Niemiec i tam wspiął się do góry), a nie nasza śmieszna liga pełna platfusów i golasów.
A ja mówię nie wiem czy słusznie - zróbcie z powiedzmy Zawiszy taki klub żeby chociaż 5 razy gorszy trener niż Mourinho zechciał choćby pomyśleć, że może mógłby tam popracować.
Opromieniony sukcesami dyrektor sprzedaży dużej firmy za ladą spożywczaka w dziurze żeby komuś udowadniać że coś się da albo nie? Ciekawe...