|
Ja bym jednak nie zapominał, że w przypadku Wengera mówimy o kadrze wartej więcej niż pewnie budżet np Kielc czyli miasta chcąc nie chcąc wojewódzkiego. Gdzieś ktoś kiedyś słusznie powiedział - dajcie np Murinho prowadzić powiedzmy Zawiszę i zobaczymy co pokaże.
|