Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7975
Stary 04.09.2014, 17:54
Wielka UFA wielkiego jacka:

Cytat:
Robimy wszystko, aby ten system biletowy, zarówno stacjonarny jak i internetowy działał jak najbardziej sprawnie. Prosimy jednak kibiców, aby jak najszybciej zaopatrywali się w bilety na mecz z Legią - dodał prezes. Zaznaczył jednak: - Na pewno same bilety z Legii i karnety nie wystarczą. Trudno powiedzieć, że jest się zadowolonym z dotychczasowych osiągnięć firmy UFA. Jak widzicie, nie ma sponsora na koszulkach, ani sponsora stadionu, ani innych wielkich rezultatów. Ostatnio odbyło się spotkanie z szefami UFA i mam nadzieję, że zmobilizuje ono do tego aby pomoc z ich strony wynikająca z podpisanej umowy była w jakimś stopniu zauważalna
.
Odpowiedz cytując