|
Ale ja doceniam klasę Smudy! W naszych realiach to bardzo dobry trener (trochę sparciały... zanadto konserwatywny), ale tak jak piszę po raz 7, może 8, my nie mamy na ten moment fundamentu na robienie wyniku, szczególnie w oparciu na piłkarzach po 30 na których nie możemy zarobić. Obym się pomylił, ale jeśli nic się nie zmieni w zimie (finansowo) to robienie wyniku będzie jak zwykle do rundy finałowej, gdzie z braku kasy odpuścimy ostatnie mecze byle nie grac w pucharach na które nas nie stać. Tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|