|
piotrek06 - ok. nic nie produkujmy, nic nie modernizujmy sami, lepiej kupić średniej klasy sprzęt (na lepszy nas nie stać) do którego nie produkujemy części zamiennych, a który za pare lat będzie szrotem. Tak to juz jest że jak się nie ma nic (albo niewiele) to trzeba zainwestować masę kasy w koncepcje z których cześć wypali a częśc nie. Niewykluczone że na zasadach licencji jak Rosomaka bo akurat sprawy typu czołgi , drony, smigłowce, rakiety i antyrakiety średniego i krótkiego zasięgu , nie mówiąc o wozach wsparcia są zdecydowanie możliwe do samodzielnej konstrukcji, serwisowania i sprzedaży. A z czasem mając zaawansowane know how moża pokusić się o coś większego
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|