|
"Od następnego meczu 3-ligowe rezerwy Wisły Kraków występować będą na stadionie Dalinu Myślenice.
- W Krakowie płaciliśmy 4 tys. za wynajem stadionu, a nie mogliśmy mieć przychodów z biletów. Na stadionie Dalinu będzie można sprzedawać bilety. Myślenice obecnie nie mają piłki nożnej, chcielibyśmy aby Myślenice stały się takim wiślackim miastem. Jest tam bardzo dużo kibiców Wisły i przychylny klimat - powiedział prezes Wisły, Ludwik Miętta-Mikołajewicz."
Z całym szacunkiem do mieszkańców Myślenic ale Wisła to Krakowski klub i chyba trzeba by robić dobry klimat w Krakowie a nie poza nim. nie rozumiem tej decyzji. Argument się nie broni. Niech kombinują żeby w Krakowie czerpać przychody. Może się teraz narażę ale ten klub to Wsiał Kraków z podkreśleniem Kraków.
|