wiertar napisał(a):

tak jak Karherop napisał + to że chyba trocche przereklamowany jest/był tak samo jak wynalazki Clebera z Brazylii
jak by był tak dobry to mysle że poznali by się na nim portugali i holandi ( czy gdzie on tam był jeszcze ) Choć mam nadzieje ze jeszcze odpalii
|
jeszcze w 2010 roku czytałem wypowiedzi trenerów młodzieżowych o najlepszych zawodnikach U-15 czy U-16, wtedy wszyscy jednym tchem wymieniali Stolarskiego i Lucasa, jednak w tym momencie można powiedzieć, że oboje mają duży zastój w swoich karierach. Poniekąd z własnej winy, poniekąd też nie.
Lucas jest dużym talentem, nie mam co do tego wątpliwości. Jednak talent to nie wszystko, najważniejsza jest ciężka praca i regularność. Wtedy można zaistnieć. Mam nadzieję że za ok 7-8 miesięcy nie poznamy Lucasa na boisku i Wisła z nim przedłuży kontrakt.