Viper napisał(a):

^^ Krztuś się krztuś, mimo wszystko trafił do Ligii holenderskiej. 
Specjalnie wymieniłem piłkarzy, którzy gwiazdami w europie nie będą a mimo to w ekstraklasie robią różnicę.
|
Zagalapowałeś się umieszczając Stebleckiego z Klichem i Milikiem.
Klich - robił różnicę w naszej lidze - odszedł za 1,5 mln euro
Milik - robił różnicę w naszj lidze - odszedł za ponad 2 mln euro
Steblecki - nigdy nie robił różnicy i odszedł za grosze...
Przesadziłeś ze Stebleckim - on nawet nie miał miejsca w 11 parchatych. Miał momenty od czasu do czasu. Klich czy Milik to były mocne ogniwa swoich drużyn.
(Zobacz jego statystyki... bo chyba jego gry nie widziałeś sądząc po poście)