Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10619
Stary 04.09.2014, 09:27
Jonas napisał(a):Wyświetl post
Można wejść dwójką dorosłych + dziecko na rodzinny.
Pewnie, że możesz, jak kupisz dwa bilety to nie ma problemu.


• KARNETY NA SEKTOR RODZINNY!
Bez zmian pozostaje również propozycja dla rodzin, dla których przeznaczony jest liczący blisko 2000 miejsc sektor rodzinny, znajdujący się w narożniku stadionu na trybunie F. Z karnetu na sektor rodzinny może korzystać opiekun z dzieckiem do 13. roku życia. Na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwoje dzieci, które również będą miały do dyspozycji swoje miejsca siedzące. Jeżeli opiekunem jest osoba mająca uprawnienia do zniżki, to wtedy można zakupić karnet ulgowy. Karnet na sektor rodzinny dla dziecka do 13. roku życia, obejmujący 6 spotkań przy Reymonta 22, to tylko 6 zł! Uwaga: sprzedaż karnetów na sektor rodzinny prowadzona jest wyłącznie w Strefie Kibica!
Dowiedz się więcej o sektorze rodzinnym - https://bilety.wisla.krakow.pl/aktua...rnetow,10.html
Ostatnio edytowane przez Krav : 04.09.2014 o godz. 09:29.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując