Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16570
Stary 04.09.2014, 08:26
^^ Trzeba wziąć poprawkę pod to, że w takim Porto wymagania co do piłkarza są o wiele większe niż u nas. Zawodnicy, którzy u nas by wymiatali Milik/Klich/Steblecki często grzeją ławę. Jak Lucas chce grać to Wisła nie jest taką złą opcją, zwłaszcza przez stawiennictwo ojca.

Porto mogło być nim zainteresowane ale na zasadzie treningu i ewentualnie ogrywania na wypożyczeniach. Co niekoniecznie dla niego musiałoby atrakcyjne.
Odpowiedz cytując