hubert.fan napisał(a):

Jeśli mówisz "A" to powiedz "B", kogo w takim razie proponujesz ?
Ja na razie niestety nie widzę innej alternatywy. Albo wygra PO albo PIS, jeżeli mam wybierać z tego bagna, wybieram drugą opcję.
|
Ja mam swoją opcje. Jest nią KNP i mnie nie obchodzi że narazie nie ma szans na wygranie wyborów. Głosuje na nich gdyż są mi bliscy programowo. Głosowanie na zasadzie mniejszego zła jedynie dalej pogrąża nasz kraj.