Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28096
Stary 04.09.2014, 07:19
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Jeśli mówisz "A" to powiedz "B", kogo w takim razie proponujesz ?



Ja na razie niestety nie widzę innej alternatywy. Albo wygra PO albo PIS, jeżeli mam wybierać z tego bagna, wybieram drugą opcję.
Ja mam swoją opcje. Jest nią KNP i mnie nie obchodzi że narazie nie ma szans na wygranie wyborów. Głosuje na nich gdyż są mi bliscy programowo. Głosowanie na zasadzie mniejszego zła jedynie dalej pogrąża nasz kraj.