Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
marcin93
Junior Member
Od: 05.2008
Offline
#
10617
04.09.2014, 07:17
Czy na sektor rodzinny da rade wejsc dwojka doroslych + dziecko czy na kazdego doroslego musi przypadac przynajmniej jedno dziecko?
marcin93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin93
Znajdź inne posty napisane przez marcin93