Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5326
Stary 03.09.2014, 19:53
Dzisiaj trochę lipa, bo widziałem, że parę osób chciało się koło 19 do Strefy Kibica dostać, a była już zamknięta. Komuś się do domu śpieszyło.
Ostatnio edytowane przez filemon : 03.09.2014 o godz. 20:44.
Odpowiedz cytując